Fotografování nejmenších probíhá v mém ateliéru, kde jsou pro to ideální podmínky. Na vše je dost času i místa.. není potřeba se něčeho bát. Celé naše setkání se podřídí miminku, aby se cítilo dobře. Není nutné se na focení speciálně připravovat, jen výrazně doporučuji pečlivě umýt vlásky, pokud je mažete olejíčkem. Mastné vlásky se velice těžko upravují a nevypadají úplně nejlépe. Miminko nemusí spát, aby se dala pořídit řada krásných záběrů.. jak jeho samotného, tak i s rodinou.. snažím se zachytit začínající vztah s novým človíčkem .. tak se nebojte a u focení se pohybujte bez ohledu na fotoaparát, zato s velkým ohledem na vaše děti.. všechny doteky a všechny pohledy vystihnou víc, než jakákoliv naštelovaná póza.

 

Celé focení může proběhnout velmi rychle - tedy i do hodiny (přiznávám, že je to vyjímečné ) - vše záleží na dětech a na vašem očekávání.. pokud si přejete i fotky spícího novorozence, počítejte, že to může zabrat i 4 hodiny (sem tam i více..). Proto je důležité, abyste s sebou měli i nějakou svačinku a zábavu pro starší děti. A hlavně se obrnili trpělivostí - té já mám dost...

 

S sebou určitě nezapomeňte plínky - látkové i papírové - pokud používáte, ubrousky, přebalovací podložku.. svačinku, pití, zábavu pro sourozence např. pastelky, oblíbenou hračku nebo třeba tablet .. 

 

Oblečení neutrální, jemné barvya príma jsou i jemné vzory, jednotný styl, pohodlné..dobré je vzít i něco navíc na výběr nebo pro případ nehody :).. 

 

Na focení je dobré se objednat včas. Poznamenám si TP a jak se mimi narodí, dáte mi vědět.. a domluvíme konkrétní datum. Čas vašeho příjezdu pak bude dohodnutý oriantačně, abyste mohli odjíždět v naprostém klidu a pohodě..a stejně tak i ke mě dorazili :))..Ideální čas je 5-12 den po narození ..